Książka o włosach: "Pielęgnacja włosów suchych, porowatych i zniszczonych"

Producent: Blondhaircare

Na maskę do włosów wydajesz 20-150 zł i nie masz gwarancji, że dobrze wypadnie na Twoich włosach. Za wizytę u fryzjera płacisz nawet kilkaset złotych, a poprawia kondycję Twoich włosów na maksymalnie kilka tygodni.

A ja za 49 zł oferuję Ci małą włosową encyklopedię, dzięki której będziesz miała piękne włosy przez cały czas! Jeśli tylko wdrożysz wszystkie rady zawarte w książce, tj. wyeliminujesz błędy, które popełniasz i wprowadzisz dobre nawyki.

Wiedza to najlepsza inwestycja, jaką możesz poczynić dla swoich włosów. ♥


E-BOOK DOSTĘPNY JEST TUTAJO CZYM JEST TA KSIĄŻKA?

Jest to pierwsza i jedyna książka poświęcona włosom suchym i zniszczonym, ale nie tylko - właścicielki włosów średnio- i niskoporowatych również znajdą w niej cenne porady i dużą porcję ogólnej wiedzy o włosach (zapisaną na 304 stronach).

Książka została napisana w oparciu o 6-letnie doświadczenie autorki - Natalia, autorka bloga o włosach www.blondhaircare.com, zdradza w poradniku wszystkie sposoby, dzięki którym odzyskała kondycję swoich zniszczonych włosów:

.

TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

♥ Chcesz zadbać o włosy, ale nie wiesz, od czego zacząć.

♥ Chcesz zdobyć wiedzę o:
        ♡  włosach (budowa, właściwości i rodzaje włosów; niska, średnia i wysoka porowatość; proces niszczenia włosa i rodzaje uszkodzeń),
        ♡ kosmetykach do włosów (z jakich składników składają się maski, szampony i olejki; jak analizować składy; jak właściwe przechowywać kosmetyki; jak analizować datę ważności; jaka jest rola pH w pielęgnacji; jakie składniki regenerują włosy, a które im szkodzą; jaka jest rola humektantów, emolientów i protein w pielęgnacji),
        ♡ prawidłowej pielęgnacji włosów (jak prawidłowo olejować, myć, oczyszczać, suszyć, podcinać, rozczesywać i wykonywać rytuały pielęgnacyjne; jak się odżywiać, aby włosy rosły mocne i zdrowe).

♥ Masz przesuszone, porowate i zniszczone włosy i nie wiesz, jak o nie dbać.

♥ Pielęgnujesz włosy od dawna i nie widzisz satysfakcjonujących efektów.

♥ Interesujesz się pielęgnacją włosów i fryzjerstwem.

♥ Masz w głowie chaos od natłoku różnych informacji o włosach i chciałabyś usystematyzować swoją wiedzę.

→ Nie kupuj książki, jeśli nie jesteś włosomaniaczką i nie chcesz nią zostać.


OPINIE WŁOSOMANIACZEK O KSIĄŻCE:

PARAMETRY KSIĄŻKI:

Autor: Natalia Pawłowska, www.blondhaircare.com | Liczba stron: 304 | Liczba znaków ze spacjami: 350.000 | Format: A5 | Okładka: miękka, szyto-klejona, ze skrzydełkami, błyszcząca | Papier: kredowy, matowy (115 g/m2) | Czcionka: Lato

Udostępnij
34.00 49.00
Dostawa: 2-7 dni robocze

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów